Przejdź do treści

Zjazd 2003 – dział, zgłoszenia elektroniczne

Zgodnie z Waszymi sugestiami na forum dyskusyjnym uruchamiamy osobny dział poświęcony zjazdowi absolwentów. Znajdziecie w nim to, co udało się nam uzyskać od organizatorów – informacje, program zjazdu, listę osób, które zgłosiły swój udział w imprezie, a przede wszystkim zgłoszenie do udziału.
Od dzisiaj macie możliwość nie tylko wysłania zgłoszenia zwykłą pocztą, ale także drogą elektroniczną – wypełniając prosty formularz.
Odpowiednie odnośniki znajdziecie w menu po lewej stronie.
Jak możecie zauważyć, lista osób już zgłoszonych jest bardzo krótka. Niewątpliwie wynika to z faktu, iż organizatorzy trochę „zaspali” i na miesiąc przed zjazdem nie dotarli z odpowiednią informacją do wszystkich zainteresowanych osób. Liczymy więc na wszystkich odwiedzających tą stronę, że pomogą w poinformowaniu większej liczby absolwentów.
Prosimy również wszystkich, aby wraz ze zgłoszeniem dokonywali wpłat na podane konto po to, by organizatorzy mogli dysponować odpowiednimi funduszami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.