Przejdź do treści

Nowości na stronie

Jak pewnie zauważyliście, pojawiły się na naszej stronie dwa nowe działy – „Odeszli na Wieczną Wachtę”, poświęcony tym, których wśród nas już niestety nie ma, i „LM w mediach”, gdzie znajdziecie m.in. artykuły prasowe dotyczące Liceum. Aby te działy były bogatsze w dodatkowe informacje i materiały, potrzebujemy Waszej pomocy. Prosimy o przysyłanie ich na adres emailowy liceum_morskie@wp.pl.
Zrezygnowaliśmy z osobnego działu poświęconego Zjazdowi Absolwentów, który odbył się w czerwcu ubiegłego roku. Wierzymy, że wrócimy do tego działu przy okazji kolejnego zjazdu. Informacje prasowe o zjeździe znajdziecie teraz w dziale „LM w mediach”, natomiast zdjęcia w „Galerii zdjęć”. W galerii pojawiły się także fotografie z archiwum Pana Dyrektora mgr. Maksymiliana Dunsta.
Planujemy wkrótce otworzyć dział „Pamiątki”. Już dzisiaj możecie nadsyłać wszystko, co mogłoby się tam znaleźć, a byłoby interesujące dla pozostałych bywalców strony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.