Przejdź do treści

Termin III Zjazdu LM w Szczecinie i Policach

Podajemy do wiadomości termin i miejsce Zjazdu/Biesiady 2005. W tym roku impreza rozpocznie sie w sobotę 02.lipca 2005 r. o godz. 1800 w klubie szczecińskiej Akademii Morskiej „Pod Masztami” (wejście dużą bramą od ul. Małopolskiej).Koszt imprezy to 80 PLN na osobę. Tyle żądają panie z klubu za przygotowanie przyjęcia. Alkohol każdy załatwia w zakresie własnym i może go wnieść do klubu bez ograniczeń. Pieniądze za imprezę będą pobierane przy wejściu. Wciąż można zgłaszać się na Zjazd przez stronę internetową Liceum lub na tel.602704326. Prosimy o zgłaszanie swoich Partnerek (jeśli wybierają się z Wami) aby zminimalizować zamieszanie z przygotowaniem dodatkowych miejsc w klubie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.