Przejdź do treści

Zbliża się kolejny Zjazd

Drodzy Koledzy,
padł pomysł aby po raz kolejny spotkać się w Szczecinie w większym gronie, które obejmie zarówno pedagogów jak i absolwentów naszej Szkoły. Planowana data spotkania to 23 kwietnia 2016 roku. Miejsce: Restauracja-statek „Ładoga” u stóp Walów Chrobrego. Więcej szczegółów takich jak program „artystyczny”, godzina spotkania, koszt imprezy czy konto bankowe, podamy wkrótce na tej stronie. Przy okazji prosimy o nadsyłanie Waszych aktualnych adresów e-mail-owych po to by odświeżyć dane adresowe w naszych archiwach. Prosimy je wysyłać na adres liceum_morskie@wp.pl lub poprzez zakładkę „ Absolwenci” na niniejszej tej stronie.


Pozdrawiamy,
Organizatorzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.