Przejdź do treści

Zmiana terminu

Drodzy Absolwenci,

odszedł nasz Drogi i Ukochany pan Dyrektor Dunst. Maksio. Człowiek, który przez ostatnie -dziesiąt lat robił wszystko żeby pamięć o Liceum nie zaginęła. Który dla wielu z nas był motywacją aby wciąż podtrzymywać wzajemne kontakty. Zapraszaliśmy Go na nasze Mini Zjazdy nie dlatego, że wypadało ale dlatego, że fajnie było z Nim BYĆ i przy okazji podziwiać Jego PAMIEĆ zdarzeń sprzed kilkudziesięciu lat. Poproszono mnie żeby zawiadomić wszystkich, że Zjazd planowany na 23 kwietnia NIE ODBĘDZIE SIĘ. Kolejny termin Zjazdu (który będzie poświęcony pamięci Pana Dyrektora) to 04 czerwca 2016 roku. Miejsce spotkania to oczywiście Szczecin. Szczegóły organizatorzy podadzą na tej stronie i email-owo na adresy podane wcześniej przez Was.

Pozdrowienia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.