Przejdź do treści

Odszedł ostatni z komendantów

Z przykrością zawiadamiamy, że 2 lutego 2021 roku odszedł na wieczną wachtę kpt.ż.w. Jan Prüffer, Komendant Liceum Morskiego w Szczecinie i Policach w latach 1979-1982. Cześć Jego pamięci! Zachęcamy wszystkich chętnych do pisania wspomnień w rubryce „Odeszli na Wieczną wachtę”.

1 komentarz do “Odszedł ostatni z komendantów

  1. Po skończeniu WSM w Szczecinie pływałem z Janem na Bełchatowie do Brazyli jako AS był człowiekiem którego wszyscy lubili stanowczy ale zarazem wesoły .Nie wiem jaki był jako komendant ponieważ był już po mnie ale na statku zachowywał się jak prawdziwy kapitan kiedy trzeba było to warknął a w innym przypadku pochwalił .Z mojego punktu widzenia bardzo życzliwy człowiek . Cześć jego pamięci .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.