Przejdź do treści

NOWA STRONA LM

Koledzy,

witamy w nowej szacie graficznej naszej strony internetowej Liceum Morskiego w Szczecinie i Policach www.liceummorskie.com. Poprzednia strona istniała od 2003 roku i trochę w rozumieniu informatycznym „zestarzała się” 🙂

Ta „nowa” zawiera wszystkie dane ze strony poprzedniej (zdjęcia, komentarze, historia szkoły, statystyki itd.). Domena www.liceummorskie.com pozostaje ta sama. Również adres email liceum_morskie@wp.pl pozostał ten sam. Dodaliśmy nowy email adres lm50@liceummorskie.com w związku ze zbliżającym się Zjazdem na 50-lecie Szkoły. Usunęliśmy jedynie dział Forum. Możecie jednak nadal spotykać się na  Facebooku profil https://www.facebook.com/LiceumMorskieWSzczecinie

Z przyjemnością usłyszymy Wasze uwagi, komentarze i korekty danych w odniesieniu do treści. Chcielibyśmy także uhonorować wszystkich tych, których brakuje na naszej liście „Odeszli na Wieczną Wachtę” więc liczymy na rzetelnie potwierdzone info w tym temacie. Pozdrawiamy i zachęcamy do wpisów/wspomnień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.