Przejdź do treści

Zjazd absolwentów

Drodzy Absolwenci,

zbliża się 50 rocznica daty powstania naszej Szkoły w 1973 roku. Tak… 50 lat… 🙂  Szkoła przez 12 lat trwania wypuściła ze swych grodzi/murów 9 roczników, ok. 626 absolwentów.

Zdążyli już odejść wszyscy nasi 4 Komendanci…. 🙁 Odszedł również wielki, dobry „duch” Szkoły pan Dyrektor Maksymilian Dunst „Maksio”…. Cześć Ich pamięci!!

Pomyśleliśmy, że te okrągłe 50 lat może być dobrym pretekstem do organizacji kolejnego już (4) Zjazdu. Zawiązaliśmy niedawno Komitet Organizacyjny Zjazdu 2023 i działamy! Został nam niecały rok czasu na dogranie szczegółów. Datę Zjazdu (całodniowa impreza) ustaliliśmy na 01 września 2023 (piątek). Postaramy się regularnie informować Was na tej stronie LM (i nie tylko) o poczynionych organizacyjnych postępach. Wkrótce więc poznacie plan uroczystości, lokalizację, nr konta, zalecane noclegi i inne szczegóły. Równolegle będziemy też słać SMSy na dostępne nam Wasze numery telefonów. Na dzisiaj największym wyzwaniem jest dotarcie z informacją do jak największej liczby Absolwentów i Profesorów. Liczymy bardzo na Was. Wysyłajcie maile z tel. numerami wszystkich Chłopaków z LM, których macie w swoich Kontaktach. Ślijcie wici wszędzie, także za granicę. Podawajcie adres naszej strony LM www.liceummorskie.com. Nasze adresy email to liceum_morskie@wp.pl lub lm50@liceummorskie.com. Tam kierujcie tel. kontakty oraz wszelkie pytania. Postaramy się na nie na bieżąco odpowiadać.

Obecnie w Komitecie Organizacyjnym jest nas 8 osób (z rocznika ukończenia 1977, 1979, 1980, 1981, 1985). Ale każdy kto chciałby pomóc i przyłączyć się do naszego gremium (szczególnie z roczników jeszcze nie reprezentowanych przez nikogo tj. 1978, 1982, 1983, 1984) będzie mile widziany. Chodzi nam tu głównie o znalezienie kolejnych absolwenckich kontaktów, których nie mamy w naszej bazie danych. Wszystkie ręce na pokład! Do usłyszenia wkrótce!

14 komentarzy do “Zjazd absolwentów”

 1. Cześć !!!
  Nie wiem czy ktoś mnie jeszcze pamięta.
  Nie mogę się doczekać na wspólne spotkanie i zaczynam odliczać dni.
  Do zobaczenia za 292 dni.
  Mój nr tel. 501-409-924
  Gorąco pozdrawiam
  Wojciech Szeja

  1. Cześć Wojtek,
   dzieki za namiary. Uzupełnilem w bazie kontaków.
   Czy ktos Cie jeszcze pamieta? No co Ty, Wojtek?!! :))
   Pozdra,
   Maciek Golba

  1. Cześć Zbyszek,
   kopę lat… Czy otrzymałeś może smsa o Zjeździe na swój nr telefonu? Mieliśmy 2 stare numery (stacjonarny i komórkowy) ale sprzed 20 lat więc nie wiem czy były jeszcze aktualne?

 2. Sławomir Pajdowski 73-77

  Witam – pozdrawiam wszystkich .
  Miło będzie wypić piwko w Waszym towarzystwie.
  Tel.+48 662-044-435
  Mam WhatsApp
  Rozesłałem sms do wszystkich z mojego kajetu
  z linkiem nowej strony i wiadomością o zjeździe 2023r
  Na chwile obecną Lech Szechlicki 73-77 odebrał powiadomienie .
  Resztę jak się nie odezwą obdzwonię i sprawdzę czy tel. aktualne.
  Jestem do dyspozycji – pomogę w miarę możliwości czasowych .
  Pajdek

  1. Witam Pajdek już się cieszę na spotkanie, zrobię wszystko co możliwe aby 01.09.2023 być na zjeździe. Pozdrawiam Benek. 👍💪⚓

  2. Dzięki, Pajdek. Ciebie akurat mamy w bazie danych 🙂 Na ten moment liczymy na małą pomoc w odniesieniu do zbierania absolwenckich kontaktów. Mamy ich juz prawie połowę. Mogę wysłać każdemu na adres email plik excel z nazwiskami osób (z konkretnego rocznika), których nr telefonów jeszcze nie posiadamy.

 3. Czekam na szczegóły i już się cieszę na spotkanie.Postaram się skontaktować z Czarnym, obecnie mieszka w Polsce. Pozdrawiam serdecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.