Przejdź do treści

Update Organizacji Zjazdu

Kontynuujemy ustalanie harmonogramu i szczegółów planowanego na 1 września 2023 Zjazdu LM. Wrócimy do Was z gotowym już planem w przyszłym roku. Na ten moment nie ustajemy w zbieraniu kontaktów do WSZYSTKICH 626 Absolwentow oraz Kadry. Mamy tych namiarów  coraz więcej ale ich ilość wciąż nie satysfakcjonuje nas.  Chcemy dotrzeć do przynajmniej 75% Kolegów, którzy ukończyli Szkołę. Prosimy o Waszą pomoc. Wysyłajcie numery telefonów Kolegów , które posiadacie. Piszcie do nas na adresy emilowe tej strony tj.  lm50@liceummorskie.com i liceummorskie@wp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.