Przejdź do treści

Kolejny Update Zjazdu 2023

Drodzy Koledzy,

spotkaliśmy się  z Waszej strony z dużym zainteresowaniem dotyczącym szczegółów organizacji Zjazdu 2023. Aby więc zaspokoić częściowo Waszą ciekawość informujemy co następuje :

Obecnie dogrywamy detale w godzinowym harmonogramie Imprezy oraz „spinamy” budżet. Robimy to ze sporym wyprzedzeniem aby mieć wszystko „z grubsza” gotowe już dzisiaj i nie biegać z tematami w okresie wakacyjnym 🙂 . Powiem więc o paru sprawach już zatwierdzonych. Spotykamy się wszyscy w dniu 01 września 2023 (dokładną  godzinę podamy w terminie późniejszym) na Bulwarze Chrobrego na nabrzeżu  w MIEJSCU DAWNEGO CUMOWANIA S/S „KAPITANA K.MACIEJEWICZA”. To będzie miejsce naszej ostatecznej REJESTRACJI ((wydawania identyfikatorów dla Absolwentów ZAREJESTROWANYCH (I OPŁACONYCH) poprzez naszą stronę liceummorskie.com)) . To miejsce będzie ogrodzone i oznaczone więc nie powinniście go przegapić :). Stamtąd wyruszymy statkiem/statkami w rejs…:)  Po drodze będzie jedno cumowanie do Nabrzeża Celnego w miejscu usytuowania Masztu z s/s „Kapitana K.Maciejewicza”. Następnie po kilkudziesięciominutowej żegludze (port? Jez.Dąbie?) dotrzemy do Nabrzeża Starówka naprzeciw „Starej Rzeźni” na Łasztowni . I tam „rzucimy kotwicę” i w zarezerwowanym tylko dla nas całym kompleksie „Starej Rzeźni” (z pięknym widokiem z okien na Wały Chrobrego) będziemy kontynuować świętowanie. Tam też  odbędzie się nasze rocznicowe przyjęcie. No i tyle na razie wiemy na pewno w tym temacie :). 

Przy okazji zachęcamy do zapisów na Zjazd już teraz. Wiemy, że duża część z Was jeszcze pływa i nie macie rozpisanego harmonogramu rejsów z dokładnością co do jednego dnia… 🙂 . Także pozostali  mają swoje wymagające uwagi biznesy czy też inne obowiązki zawodowe :). Ale jeśli macie chęć zawitać na Wały Chrobrego 01 września i nie jesteście tylko pewni czy dacie radę, wpisujcie się na listę mimo wszystko już teraz, a z opłatą wpisowego możecie poczekać do ostatnich dni czerwca. To pozwoli nam uniknąć efektu „otwartych ust” i „stojących dęba resztek włosów” u Organizatorów zaskoczonych 30 czerwca ilością Uczestników… 🙂 Pozdrawiamy serdecznie!

2 komentarze do “Kolejny Update Zjazdu 2023”

    1. Cześć, wszystkie szczegóły dotyczące zgłoszenia na Zjazd (wraz z numerem konta) znajdują się w zakładce ZJAZD 2023 i wpisie „ Zgłoszenie udziału w Zjeździe Absolwentów 2023”. Pozdrawiam, jmg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.