Przejdź do treści

Ogłaszamy się! :). Projekty Banerów

Drodzy Koledzy,

w miniony piątek uzyskaliśmy akceptację Biura Prezydenta Miasta Szczecina dla banerów załączonych poniżej, a dotyczących naszego Zjazdu 2023. Była ona konieczna ze względu na Patronat Pana Prezydenta dla naszego eventu oraz jego logo, które użyliśmy w tych projektach. Banery „poszły” już do produkcji i mamy nadzieję na wyeksponowanie ich w przyszłym tygodniu jeszcze przed nadchodzącą majówką i napływem turystów do Szczecina.  Będą one umieszczone na statkach „białej floty” (należących do naszego absolwenta Janusza Justa) pływających po porcie i Jeziorze Dąbskim, a cumujących na co dzień naprzeciw dawnego Dworca Morskiego (m/s Sedina, m/s Capt.Cook i Barka „Capt Cook”). Liczymy, że dzięki nim uda nam się „upolować” jeszcze paru Absolwentów, którzy nie wiedzą o Zjeździe, a chcieliby na pewno przyjechać/uczestniczyć…:) Pozdrawiamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.