Przejdź do treści

Kolejny update Zjazdu 2023- Zgłoszenia

Czołem Koledzy,

jak napisał ostatnio Gienek Jerzykowski (77) : „ Jesteśmy już po Studniówce…” 🙂 Zjazd jest coraz bliżej… Tylko do końca miesiąca (czerwca 2023) możecie jeszcze zapisywać się na Imprezę. Pamiętajcie, że warunkiem koniecznym do znalezienia się na ostatecznej liście, którą ogłosimy 01 lipca 2023, będzie dokonanie wpłaty „wpisowego” na konto podane we wcześniejszych wiadomościach. Na początku lipca natomiast zdecydujemy o ewentualnych zapisach naszych Małżonek czy też Kolegach, którzy nie ukończyli Szkoły ale się z nią identyfikują i chcieliby uczestniczyć w Zjeździe.

Zauważyliśmy, że o ile roczniki 1977, 1981, 1982 wyglądają w zgłoszeniach na Zjazd rewelacyjnie (ok.25 % stanu osobowego!) to ostatnie roczniki  1983, 1984 i 1985 już słabiutko….:)  Dacie radę jeszcze to odmienić..? 🙂

Przy okazji wciąż zachęcamy wszystkich gorąco do przesyłania brakujących kontaktów naszych Absolwentów, tak aby jeszcze w tym miesiącu zawiadomić Kolegów, którzy nie wiedzą o Zjeździe. Lista tych osób (na bieżąco uaktualniana) jest już coraz krótsza (ok. 190 nazwisk) i znajduje się we wpisie „ Brakujące kontakty” w zakładce ZJAZD 2023  lub  AKTUALNOŚCI. 

Prosimy także o rzut okiem na listę Cap-Chief (także dzięki Wam na bieżąco uaktualnianej) we wpisie „Losy i kariery Absolwentów LM” w zakładce ZJAZD 2023  lub  AKTUALNOŚCI. Brakuje tam  jeszcze na pewno co najmniej kilkudziesięciu nazwisk. Pomóżcie, proszę! 🙂

Informujemy też, że dostaliśmy ostatnio od Romka Gawlika i Adama Walesiaka dziesiątki ciekawych zdjęć, które możecie już od paru dni obejrzeć w zakładce GALERIA ZDJĘĆ – Rocznik 74-78 i Rocznik 78-82.  

I jeszcze na końcu: chcielibyśmy bardzo podziękować Wszystkim za Wasze miłe słowa wsparcia czy to emailowo, w komentarzach na tej stronie, osobiście,  czy też w formularzach zgłoszeniowych na Zjazd. Chcemy Żebyście wiedzieli, że ten „lukier” na nas działa i daje nam dodatkowego „kopa”  🙂 .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.