Przejdź do treści

1 września 2023 – pierwsze spotkanie

Koledzy,
jeszcze przed zamieszczeniem na stronie www. dokładnego godzinowego harmonogramu Zjazdu 2023 informujemy, że nasze pierwsze spotkanie zacznie się na Bulwarze Chrobrego w piątek 01 września 2023 o godz.1100 w miejscu cumowania przed laty s/s Kapitana Maciejewicza. Pamiętacie gdzie to było? 🙂 Ta godzina NIE ulegnie już zmianie. Obecność OBOWIĄZKOWA  jako, że tam właśnie odbędzie sie rejestracja zgłoszonych wcześniej i potwierdzonych wszystkich uczestników Zjazdu (pobranie identyfikatorów itd.). Bedzie to również okazja do pierwszych spotkań po latach i i rozmów (tych hotelowych, dzień wcześniej, nie liczymy… 🙂 ) Przypominamy, ze W DNIU ZJAZDU NIE BĘDZIE JUŻ MOŻLIWOŚCI WPISANIA SIĘ NA LISTĘ „W OSTATNIEJ CHWILI”. Po zakończeniu rejestracji przepłyniemy statkami na drugi brzeg Odry pod maszt s/s Kapitana Maciejewicza. Pozdrawiamy! KO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.