AKTUALNOŚCI
Strona istnieje od:
12.10.2002

Rozliczenie finansowe zjazdu
/04.07.2003/
Jak informuje "człowiek od kasy", czyli Jacek Świerkowski, w ciągu najbliższych dni rozliczenie finansowe zjazdu (wpływy i wydatki) zostanie zakończone. Zaraz potem zamieścimy je na stronie.

"To była szkoła dla twardzieli"
/25.06.2003/
20. czerwca w Magazynie Głosu Szczecińskiego ukazał się artykuł red. Krystyny Pohl poświęcony Liceum Morskiego pt. "To była szkoła dla twardzieli". Zamieszczamy go na naszej stronie.
Możecie go przeczytać w całości tutaj.

"Super Belfer" - plebiscyt
/21.06.2003/
Został tydzień do Zjazdu. Rozpoczynamy dzisiaj plebiscyt na "Super Belfra" Liceum Morskiego. Wytypujmy tego nauczyciela, wychowawcę, który z różnych względów po prostu był super. Laureata plebiscytu, który zakończymy w przeddzień Zjazdu, wyróżnimy podczas spotkania na "Ładodze".
Swoje głosy możecie oddawać tutaj.

Osoby towarzyszące
/17.06.2003/
Na prośbę Agencji BONO przypominamy uczestnikom Zjazdu, że wpłata za osoby towarzyszące wynosi 80 PLN (cena biesiady morskiej na "Ładodze").

Książka o Liceum
/11.06.2003/
W imieniu wydawców oraz autora książki "Na lądzie i na morzu" p. Bogdana Kowalskiego prosimy wszystkich zainteresowanych o finansowe wsparcie wydania książki, która będzie gotowa na dzień Zjazdu. Koszt wydania książki w nakładzie 200 egzemplarzy to ok. 5 000 zł. Według zapewnień wydawcy, nazwiska wszystkich, którzy do końca tego tygodnia dokonają wpłaty na konto Stowarzyszenia (ING Bank Śląski S.A., O/Szczecin, nr: 38 1050 1559 1000 0022 7328 4196, swift INGBPLPW) z dopiskiem "Na książkę" zostaną umieszczone na liście sponsorów zamieszczonej na jej łamach. Wszyscy sponsorzy otrzymają oczywiście w prezencie książkę z autografem autora.
Za wszelkie wpłaty z góry dziękujemy.

Mamy Stowarzyszenie
/11.06.2003/
Miło nam poinformować, że Stowarzyszenie Absolwentów Liceum Morskiego w Szczecinie i Policach zostało zarejestrowane w Sądzie Rejonowym w Szczecinie pod numerem KRS 0000159197. NIP: 955-20-68-130, REGON: 812611117.
Konto bankowe Stowarzyszenia: ING Bank Śląski S.A., O/Szczecin, ul. 3 maja 30, swift INGBPLPW, nr konta: 38 1050 1559 1000 0022 7328 4196.

Ostateczny program Zjazdu
/11.06.2003/
Zamieszczamy ostateczny, już zatwierdzony przez organizatorów program Zjazdu Absolwentów LM.

UWAGA - ZGŁOSZENIA!!!
/08.06.2003/
W związku z kłopotami z poprzednim serwerem zgłoszenia elektroniczne na zjazd, które zostały wysłane w ciągu ostatniego tygodnia, dwóch mogły do nas NIE dotrzeć!
Dlatego prosimy wszystkich, którzy się ostatnio zgłaszali poprzez formularz na stronie, o sprawdzenie, czy są na liście uczestników zjazdu. Jeżeli nie, prosimy o ponowne wysłanie zgłoszenia.
Przepraszamy za kłopoty, ale wyniknęły one nie z naszej winy.

Nowy serwer
/08.06.2003/
Dzisiaj nasza strona została przeniesiona na nowy, szybszy, ale płatny serwer. Mamy nadzieję, że dzięki temu będzie ona działać szybciej i sprawniej - szczególnie dotyczy to forum dyskusyjnego i galerii zdjęć, co do których zgłaszaliście uwagi.

O LM w Głosie Szczecińskim
/08.06.2003/
Wszystkich zainteresowanych informujemy, że prawdopodobnie już w najbliższy piątek (13. czerwca) w Magazynie Głosu Szczecińskiego ukaże się artykuł red. Krystyny Pohl o Liceum Morskim w Szczecinie i Policach. Jest on konsekwencją spotkania pani redaktor z dyrektorem mgr. Maksymilianem Dunstem, autorem książki o Liceum p. Bogdanem Kowalskim oraz dwójką absolwentów naszej szkoły, jakie miało miejsce na początku tego miesiąca.

Honorowy Komitet Organizacyjny
/08.06.2003/
Miło nam zakomunikować, że organizatorzy otrzymali pisemne podziękowania za zaproszenie do Honorowego Komitetu Organizacyjnego I Zjazdu Absolwentów i Wykładowców Liceum Morskiego od Przewodniczącego Rady Miasta Jana Stopyry, Dyrektora Urzędu Morskiego w Szczecinie Piotra Nowakowskiego oraz Dyrektora Oddziału TVP S.A. w Szczecinie Krzysztofa Matlaka. Jednocześnie wyżej wymienione osoby potwierdziły swój udział w zjeździe.

Galeria zdjęć
/27.05.2003/
Dzisiaj uruchamiamy kolejny dział na naszej stronie - galerię zdjęć z czasów nauki w Liceum. Obecnie liczba zdjęć nie jest jeszcze imponująca, ale liczymy, że z Waszą pomocą będzie ona systematycznie wzrastać. Pierwsze fotki nadesłał Andrzej Wegner.
Każdą fotografię można skomentować - mamy więc nadzieję, że przypomnicie ciekawe historie dotyczące zdjęć, osób oraz miejsc na nich się znajdujących.
Swoje zdjęcia możecie nadsyłać pod adresem: liceum_morskie@wp.pl. Prosimy, aby w miarę możliwości przy każdym nadsyłanym zdjęciu podać rocznik i autora oraz krótko opisać fotografię.

Zgłoszenia - WAŻNA informacja!
/20.05.2003/
Jak nas poinformowali organizatorzy, Hotel Kapitański w okresie zjazdu będzie zamknięty z powodu remontu. Osoby, które wybrały tą propozycję zakwaterowania proszone są o kontakt z p. Agatą Paciejewską z Agencji Reklamowej "BONO" - tel. (091) 434 67 79 lub email: morskie@o2.pl.
Przypominamy o wpłacaniu pieniędzy za uczestnictwo w zjeździe - konto jest podane na zgłoszeniu.
Dzisiaj uaktualniliśmy listę osób, które zgłosiły chęć uczestnictwa w zjeździe. Niestety ich liczba nie oszałamia...

Zjazd 2003 - dział, zgłoszenia elektroniczne
/13.05.2003/
Zgodnie z Waszymi sugestiami na forum dyskusyjnym uruchamiamy osobny dział poświęcony zjazdowi absolwentów. Znajdziecie w nim to, co udało się nam uzyskać od organizatorów - informacje, program zjazdu, listę osób, które zgłosiły swój udział w imprezie, a przede wszystkim zgłoszenie do udziału.
Od dzisiaj macie możliwość nie tylko wysłania zgłoszenia zwykłą pocztą, ale także drogą elektroniczną - wypełniając prosty formularz.
Odpowiednie odnośniki znajdziecie w menu po lewej stronie.
Jak możecie zauważyć, lista osób już zgłoszonych jest bardzo krótka. Niewątpliwie wynika to z faktu, iż organizatorzy trochę "zaspali" i na miesiąc przed zjazdem nie dotarli z odpowiednią informacją do wszystkich zainteresowanych osób. Liczymy więc na wszystkich odwiedzających tą stronę, że pomogą w poinformowaniu większej liczby absolwentów.
Prosimy również wszystkich, aby wraz ze zgłoszeniem dokonywali wpłat na podane konto po to, by organizatorzy mogli dysponować odpowiednimi funduszami.

Wspomnienia...
/08.05.2003/
Zamieszczamy pierwsze na tej stronie wspomnienia absolwenta z 1979 roku, Wieśka Cholewy "Młode Wilki Morskie". Możecie je przeczytać tutaj.
Zachęcamy wszystkich do pisania kolejnych wspomnień. Możecie je nadsyłać emailem na adres liceum_morskie@wp.pl.

poprzednie  Strony: 1 2 3    następne

www.liceummorskie.com - Wszelkie prawa zastrzeżone.
W grafice wykorzystano zdjęcia ze strony www.szczecin.pl