WSPOMNIENIE

Rocznik 1981-85

Zmarł: brak danych

1 komentarz do “Pohl”

1. Edek był zawsze jednym z najlepszych uczniów a jednocześnie potrafił z dużą klasą rozrabiać. Nie znam ani jednej osoby która o Edku wyrażała się niepochlebnie. Wracał kiedyś do internatu w Policach po 22.00 ( ciemno) i natknął się na oficera który stał w oknie pokoju na 2 piętrze w którym paliło się światło.Wziął go za kolegę i krzyknął” Co się gapisz gamoniu – rzucaj rękawice bo muszę wleżć po piorunochronie” hmmm .. może trochę ostrzej ale w tym kontekście. Oficerem był Rumcajs który doznał szoku i tylko zdołał wyksztusić ” I Ty Pohl z nimi….” Tak Edek ostatecznie pogrążył Rumcajsa podział świata na tych co dzielą się na złych uczniów , nie do odratowania, kompletne pomyłki systemu rtekrutacji i … Edka.