Zjazd Absolwentów
2. lipca 2005

Aktualności

Termin II Zjazdu LM w Szczecinie i Policach
/25.06.2005/
Podajemy do wiadomości termin i miejsce Zjazdu/Biesiady 2005. W tym roku impreza rozpocznie sie w sobotę 02.lipca 2005 r. o godz. 1800 w klubie szczecińskiej Akademii Morskiej "Pod Masztami" (wejście dużą bramą od ul.Małopolskiej).Koszt imprezy to 80 PLN na osobę. Tyle żądają panie z klubu za przygotowanie przyjęcia. Alkohol każdy załatwia w zakresie własnym i może go wnieść do klubu bez ograniczeń. Pieniądze za imprezę będą pobierane przy wejściu. Wciąż można zgłaszać się na Zjazd przez strone internetową Liceum lub na tel.602704326. Prosimy o zgłaszanie swoich Partnerek (jeśli wybierają się z Wami) aby zminimalizować zamieszanie z przygotowaniem dodatkowych miejsc w klubie.

Zgłoszenia na Zjazd
/09.06.2005/
Ostateczną datę zgłoszeń na udział w II Zjeździe Absolwentów LM w Szczecinie i Policach ustalono na dzień 20. czerwca 2005. Gdyby swój udział w imprezie/biesiadzie potwierdziło mniej niż 50 osób (prosimy zgłaszać również osoby towarzyszące) odwołamy oficjalne przyjęcie (planowane jest na 2. lipca na Wałach Chrobrego w klubie Akademii Morskiej "Pod Masztami") i wszyscy zainteresowani będą mogli się spotkać już nieoficjalnie na "Ładodze" 2. lipca wieczorem.

Drugi Zjazd Absolwentów LM - nowe informacje
/26.05.2005/
Pragniemy poinformować wszystkich zainteresowanych, że ostateczny termin II Zjazdu Absolwentów Liceum Morskiego w Szczecinie i Policach został ustalony na dzień 2 lipca 2005.
Baza noclegowa - Prosimy o samodzielne rezerwowanie miejsc w hotelach lub pensjonatach. Listę szczecińskich hoteli można znaleźć na następujących stronach:
http://www.ehotele.pl/szczecin/
http://szczecin.hotele.pl/
http://www.wirtualny.szczecin.pl/hotele/
http://www.infoludek.pl/turystyka/hotele/

WAŻNE!!!! Prosimy o potwierdzenie udziału najpóźniej do 20 czerwca 2005, wypełniając formularz, który zamieszczamy tutaj.

Drugi Zjazd Absolwentów LM
/12.05.2005/
Pragniemy poinformować wszystkich zainteresowanych, że II Zjazd Absolwentów Liceum Morskiego w Szczecinie planowany jest na dzień 02 lipca 2005. Organizatorzy proszą o zgłaszanie akcesu na adres emailowy liceum_morskie@wp.pl. Szczegóły organizacyjne, koszty etc. będą podane już wkrótce na niniejszej stronie. Ruszamy z przygotowaniami z dniem jutrzejszym. Szereg osób już zadeklarowało pomoc w organizacji. Powinno być OK. Cześć!

Spotkanie w sprawie Zjazdu 2005, zmiany na stronie
/05.12.2004/
Dnia 1. grudnia 2004r. w restauracji "Colorado" odbyło się spotkanie, na którym rozmawiano o możliwości zorganizowania Zjazdu Absolwentów w czerwcu 2005r. Połączonoby go z obchodami 20-lecia zakończenia działalności szkoły.
W związku z tym uruchamiamy nowy dział - Zjazd Absolwentów Czerwiec 2005.
W dziale Absolwenci dodaliśmy możliwość przesyłania namiarów na tych, którzy ukończyli szkołę. Liczymy na duży odzew. Pozwoliłoby to na stworzenie bazy adresowej absolwentów, pomocnej między innymi przy organizacji zjazdu.
Zmieniony został także kontaktowy adres e-mailowy Stowarzyszenia Absolwentów.

    
www.liceummorskie.com - Wszelkie prawa zastrzeżone.
W grafice wykorzystano zdjęcia ze strony www.szczecin.pl