Przejdź do treści

Zamykamy listę

Drodzy Koledzy, 

ostatnie przypomnienie 🙂 Pojutrze o północy zamykamy listę uczestników Zjazdu Absolwentów LM 2023.

Już tylko do 30 czerwca możecie dokonać zapisu na stronie liceummorskie.com i przelewu wpisowego 300 pln na konto LICEUM MORSKIE  nr 08 1090 2561 0000 0001 5304 2431 (w tytule wpłaty prosimy podać imię, nazwisko i rok ukończenia Szkoły). Nie zwlekajcie i zakończcie formalności już dzisiaj. Ostateczną listę ogłosimy na stronie LMu 1-2 lipca 2023. Prosimy aby Ci, którzy dokonali już zapisu, rzucili okiem na obecną listę i upewnili się, że przy ich nazwisku pojawił sie napis „Potwierdzone”. Oznacza to, że suma wpisowego dotarła na konto. (gdyby tak nie było interweniujcie via email liceum_morskie@wp.pl jak najszybciej.

Dodatkowo mamy prośbę by w przypadku gdy nie widzicie na obecnej liście nazwisk swoich Kolegów (z którymi chcecie się spotkać) spróbowali jeszcze jakoś do nich dotrzeć i powiedzieć o naszym Spotkaniu na 50-lecie. Jest jeszcze trochę czasu żeby dokonać zapisu…:)

Info dotyczące ewentualnego zapisu Partnerek oraz Osób, które nie ukończyły Szkoły ale się z nią identyfikują i chciałyby uczestniczyć w evencie ogłosimy po 01 lipca 2023

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.