Przejdź do treści

Zjazd 2023 – Do zobaczenia!!

Drodzy Uczestnicy Zjazdu 2023,

tę wiadomością podsumowującą Zjazd chcemy zakończyć ten cudowny, choć krótki, czas spotkań, wspomnień i zabawy. Ktoś napisał, że miniony Zjazd 2023 zapisze się w historii szczecińsko-polickiego LMu jako ten historyczny, nie do zapomnienia. Chcielibyśmy żeby tak było… Czas pokaże…  148 absolwentów wzięło udział w Zjeździe…To niesamowita liczba… żeby po ponad 40 latach tak wielu  z nas  czuło wciąż więź ze Szkołą… Dziesiątki absolwentów musiało odwołać swój przyjazd w związku z obowiązkami zawodowymi (w ogromnej większości tymi związanymi z morzem). Gdyby nie charakter pracy jaką większość z nas wciąż wykonuje, byłoby nas z pewnością dużo, dużo więcej… Jako organizatorzy chcemy Wam wszystkim podziękować, za przyjazd z różnych krańców świata, za zaufanie jakim nas obdarzyliście przyjeżdżając, za atmosferę, którą swoją obecnością stworzyliście… To był duży stres i odpowiedzialność żeby Was nie zawieść… Dzięki sponsorom Zjazdu (naszym absolwentom Jasiowi Bobrkowi, Robertowi Górce, Januszowi Justowi) ten stres nie dotyczył finansów… Ale oprócz spraw organizacyjnych myśleliśmy także o atmosferze…A tę stworzyliście już Wy, my Wszyscy, i była ona magiczna, energetyczna, pełna sentymentów, czasem wzruszeń… 🙂 Wierzymy, że zaowocuje ona powstaniem nowych grup na forach społecznościowych (parę podobnych funkcjonowało już wcześniej),  gdzie będziemy mogli kontynuować nasze dyskusje i wspomnienia, może też wzajemnie się wspierać… To byłby wspaniały dodatkowy „owoc” tego Zjazdu. 

Kontynuując słowa podziękowań składamy je także wszystkim za miłe pisemne słowa wsparcia przed Zjazdem i podziękowania po Zjeździe. Było tych słów wiele i miło je było czytać…:) Dziękujemy naszym Profesorom , załodze s/s Kpt.Maciejewicz, paniom Redaktorkom za przybycie. 

Obecność Pana Prezydenta Michała Przepiery, Pana Dyrektora PŻM-u Andrzeja Wróblewskiego oraz pani Prorektor Politechniki Morskiej Agnieszki Deja  było także wyróżnieniem dla nas wszystkich. Dziękujemy.   

Dziękujemy firmie InSpe za profesjonalną organizację, za wszystkie bardzo rzeczowe organizacyjne dyskusje i spotkania  przed Imprezą, Szefowej Sylwii Matczak, Event Manager Małgosi Kozieł, także niebiańskiej konferansjerce Darii Nowak-Dąbrowskiej. 

Czy będzie kolejny Zjazd w nadchodzących latach..? 🙂 Kto to wie, kto to wie…. 🙂

Pozdrawiamy wszystkich serdecznie!

Organizatorzy: 
Robert Górka (Głównodowodzący)
J.Maciek Golba
Janusz Just
Krzysztof Kurek
Sławomir Woźniak

Od lewej: Robert Górka, Sławek Woźniak, Maciek Golba, Janusz Just, Krzyś Kurek

7 komentarzy do “Zjazd 2023 – Do zobaczenia!!”

 1. D Z I Ę K U J E M Y 💪👏💪👏.
  To prawda. Nie sądzę, żeby w Szczecinie odbył się kiedykolwiek taki wspaniały Zjazd.
  Szacun dla Sponsorów i Organizatorów.
  Pozdrawiamy serdecznie
  ⚓⛵⚓

 2. Drodzy kochani organizatorzy.
  Jeszcze raz chciałem bardzo serdecznie podziękować za wspaniałą profesjonalną organizację. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, ile musieliście poświęcić swojego cennego czasu i zaangażowania.
  Za to wszystko jeszcze raz dziękuję.
  Szczególnie pragnę podziękować wszystkim wymienionym sponsorom dzięki którym mogliśmy obchodzić 50-cio lecie naszej szkoły w tak wspaniałej oprawie.
  Wszystkim uczestnikom dziękuję za wspaniałą atmosferę.
  Jestem dumny, że skończyłem szkołę, której burty i mury opuścili tak wspaniali ludzie.

 3. Drodzy, kochani Organizatorzy oraz Szanowni Sponsorzy. Dziękuję Wam, że mogłem przeżyć wspaniały dzień, pełen wspomnień i wielkich wzruszeń. Dziękuję kolegom za wyjątkową atmosferę i możliwość spotkania..

 4. Bardzo dziękuję Wojtkowi Ostrowskiemu za wiele godzin spędzonych na poszukiwaniu losów naszej szkoły, statku i absolwentów. Bez jego wytrwałości, kronikarskiej cierpliwości, liczba uczestników tego zjazdu (szczególnie naszego rocznika 1978 – 1982) byłaby na pewno mniejszą.
  Dzięki Wojtku!

 5. Leszek Wierzbicki 1980rok

  Szanowni koledzy i drogi KomOrg kurz opadł po naszym zjeździe, pierwsze emocje za nami.
  Chciałbym i ja powiedzieć coś od siebie. Panowie było SUPER, przyznam że podchodziłem z rezerwą co też może nas spotkać; a tu takie wielkie pozytywne zaskoczenie. Wspaniałe wspomnienia, tyle ciepła, wzajemnej życzliwości było na naszym spotkaniu; no i perfekcyjna organizacja pełna ekscytujących niespodzianek. Jeszcze raz serdecznie dziękuję Wam wszystkim.
  Myślę że wyrażę opinię wszystkich uczestników – Jesteśmy dumni iż możemy być Waszymi kolegami Robercie Górka, Januszu Just, Maćku Golba, Krzyśku Kurek i Sławku Woźniak.

 6. Szanowni Organizatorzy oraz Sponsorzy. Pragnę bardzo serdecznie podziękować za zaproszenie mnie na tak piękne i wzruszające spotkanie z okazji 50 rocznicy powstania Liceum Morskiego . To był zaszczyt dla mnie wziąć udział w tym historycznym wydarzeniu. Dziękuję ,że nie zapomnieliście o moim Tacie Maksymilianie Dunst ,który zawsze dobrze Was wspominał i cieszył się Waszymi sukcesami . Myślę , że godnie Go zastąpiliście .
  Jeszcze raz bardzo dziękuję ,że mogłam być w tym dniu z Wami .
  Małgorzata Hanasz ( córka Maksymiliana Dunst )

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.