Przejdź do treści

Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Szczecina

Jeszcze miesiąc temu składaliśmy w Urzędzie Miejskim w Szczecinie wniosek o Certyfikat , a już dzisiaj możemy się cieszyć z Honorowego Patronatu Prezydenta Miasta Szczecina nad naszym Zjazdem Absolwentów 2023. Równocześnie złożyliśmy wniosek o prawo do używania emblematów Miasta i został on rozpatrzony pozytywnie. Dużo wcześniej poprosiliśmy Pana Prezydenta o uczestnictwo w uroczystości przy Maszcie s/s „Kpt. Maciejewicza” na Łasztowni w dniu 01 września 2023. Choć data, która zbiega się z wieloma innym uroczystościami w mieście, nie jest zbyt dogodna, to liczymy na udział w wydarzeniu Pana Prezydenta lub Jego Przedstawiciela. Poniżej załączamy kopie Certyfikatu.
Przy okazji informujemy, że przygotowania do Zjazdu trwają i idą w „słusznym i pozytywnym” kierunku:) Na szczegółowy plan, zapisy i warunki uczestnictwa musimy jeszcze trochę poczekać. Przypominamy, ze wciąż każdy namiar na Absolwentów z listy (coraz krótszej) we wpisie „Brakujące kontakty” będzie mile widziany. Do usłyszenia.

Pozdrawiamy.
Komitet Organizacyjny


1 komentarz do “Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Szczecina”

  1. Brawo Organizatorzy. Sprawa prestiżowa i zapewne kosztowała sporo zabiegów. Tym bardziej warto docenić Kolegów, którzy poświęcają swój czas, kontakty i działają pro publico bono. Komitet Organizacyjny działa supersprawnie i oby tak dalej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.