Przejdź do treści

Dyrektor M.Dunst – Kapitan Żeglugi Wielkiej honoris causa

Wydaje się, że fakt przyznania w 2016 roku (pośmiertnie) Panu Dyrektorowi Maksymilianowi Dunstowi  tytułu „Kapitana Żeglugi Wielkiej honoris causa” jest ogólnie mało znany. Przypominamy więc o tym bo jest to niewątpliwie bardzo ważny i równocześnie wzruszający ewenement ( drugi przypadek pośmiertnego podobnego uhonorowania w historii  Klubu Kapitanów Żeglugi Wielkiej). O tym jak bardzo nasz ukochany „Maksio” na ten honor zasłużył nie trzeba chyba nikomu zaznaczać. Pamiętamy jakim był prawym Człowiekiem, Pedagogiem, całkowicie oddanym szkole i uczniom. Pamiętamy też rozmowy z Nim przed Jego śmiercią o tak bardzo oddalonym wtedy jeszcze czasowo  Zjeździe na 50-lecie powstania Szkoły….. 

Poniżej załączamy link do artykułu o tytułowym fakcie w 24kurier.pl z 2016 r.

https://24kurier.pl/aktualnosci/nauka/dyrektor-dunst-uhonorowany/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.