Przejdź do treści

Zgłoszenie udziału w Zjeździe Absolwentów 2023

Koledzy, rozpoczynamy dzisiaj zgłoszenia do Zjazdu Absolwentów LM w Szczecinie i Policach, który odbędzie się za 6 miesięcy w Szczecinie dnia 01 września 2023. Będzie to impreza 1-dniowa, która rozpocznie się przed południem spotkaniem na Wałach Chrobrego w miejscu cumowania s/s Kapitan Konstanty Maciejewicz i zakończy przyjęciem  dla Absolwentów i Kadry w lokalizacji o której powiadomimy w terminie późniejszym.  Nasze spotkanie po latach obejmie tego dnia także uroczystości przy maszcie  z s/s Kpt.Maciejewicz na Łasztowni, wspólną wycieczkę statkiem/-ami po porcie i/lub Jeziorze Dąbskim oraz laudację audiowizualną o historii naszej Szkoły (dokładny godzinowy rozkład imprezy podamy w terminie późniejszym). Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego  każdy ze zgłaszających znajdzie się na ogólnie dostępnej dla wszystkich liście potencjalnych uczestników Zjazdu. Warunkiem ostatecznego potwierdzenia udziału będzie wpłata 300 pln na konto LICEUM MORSKIE  nr 08 1090 2561 0000 0001 5304 2431 (w tytule wpłaty prosimy podać imię, nazwisko i rok ukończenia Szkoły). Ostateczny termin wpłaty to 30 czerwca 2023. Jednocześnie informujemy, że na ten moment nie przyjmujemy zgłoszeń Partnerek naszych Absolwentów.
A więc ruszamy! To będzie niesamowite spotkać się znowu razem! Pogadać z Kolegami nie widzianymi od lat, z naszymi Profesorkami i Profesorami. Jedziemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.