Przejdź do treści

Lista Zgłoszonych

Drodzy Koledzy, 

dzisiaj publikujemy listę Uczestników Zjazdu Absolwentów LM w Szczecinie i Policach 2023. Nie chcę tu użyć słowa „Ostateczną” bo pewnie będzie ona jeszcze lekko modyfikowana z racji tego, że część Kolegów, którzy są w morzu, nie ma dostępu do internetu. Byłoby to niewątpliwie „okrutne’ nie pozwolić Im do nas dołączyć 🙂
Frekwencja w zapisach była niesamowita, mieszcząca się w naszych najbardziej optymistycznych oczekiwaniach. To także dzięki Waszej pomocy w próbach dotarcia do jak najszerszej rzeszy Absolwentów. Dziękujemy.
„Starą Rzeźnię” (naszą „przyjęciową marinę”) wypełniliśmy (wraz z Kadrą i Gośćmi Specjalnymi) już praktycznie w całości (a bit over:) ale damy radę:).
A oto obiecane szczegóły w odniesieniu do dalszej rejestracji dodatkowych osób.
Podjęliśmy trudną decyzję o NIEuczestniczeniu Małżonek/Partnerek w przyjęciu w Starej Rzeźni. Ale…Dziewczyny/Rodziny mogą być z nami od momentu rejestracji rano 01 września 2023 na nabrzeżu w miejscu cumowania „Kpt. Maciejewicza”, poprzez rejs statkiem na drugą stronę Odry (maszt „Maciejewicza” ) i podczas wycieczki (ok.1 godz.) po porcie i/lub Jez.Dąbskim. Spodziewamy się na burcie super rodzinnej atmosfery w sensie przenośnym i dosłownym…:)
Następnie po powrocie statkiem na Łasztownię wstęp do Starej Rzeźni będzie już zarezerwowany TYLKO dla zarejestrowanych wcześniej Osób. Ewentualnych chętnych statek odwiezie też na drugą stronę Odry (okolice tzw. Dworca Morskiego – Barka „Chief Cook”)

Uczniowie Szkoły, którzy nie byli Absolwentami ale identyfikują się ze Szkołą i chcieliby uczestniczyć w Zjeździe.
Przede wszystkim miło nam bardzo, że taka Grupa Osób istnieje. Jest wolna (ograniczona) pula kilku miejsc dla takich Osób. Podajemy poniżej następujące zasady/warunki rejestracji:

  • Nie-Absolwent LM MUSI być byłym uczniem naszej Szkoły
  • Zarejestrować taką osobę może TYLKO zarejestrowany/potwierdzony uczestnik Zjazdu poprzez jeden z adresów email liceum_morskie@wp.pl lub lm50@liceummorskie.com . W wiadomości prosimy o podanie szczegółów powiązania nie-Absolwenta ze Szkołą. Także Jego nr tel. i adres email (do późniejszego kontaktu) Zgłoszeniowy email MUSI być wysłany z adresu emajlowego zgłaszającego Absolwenta podanego podczas rejestracji.
  • wpisowe wynosi 600 pln (prosimy o przelew do końca tego tygodnia na to samo konto podane wcześniej czyli PL08 1090 2561 0000 0001 5304 2431). W tytule prosimy o podanie personaliów zgłaszanego Nie-Absolwenta

Zaraz po spełnieniu powyższych formalności dopiszemy naszych Kolegów do listy Uczestników. Ustalony termin zakończenia tej dodatkowej rejestracji to piątek 07 lipca 2023.

1 komentarz do “Lista Zgłoszonych”

  1. Koledzy z Komitetu Organizacyjnego, dzięki serdeczne za ten wykonany „kawał super roboty”. Sponsorem / Jankowi Bobrkowi, Robertowi Górce oraz Januszowi Justowi/ podziękuję po imprezie. Już mi się robi ciepło jak pomyślę o 1 września….. 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.