Przejdź do treści

Uwaga – spóźnialscy!

Koledzy,
przypominamy, że Lista Zgłoszonych na Zjazd 2023 jest ZAMKNIĘTA. Ewentualne dopisanie do Listy jest możliwe jedynie po indywidualnym zgłoszeniu via email liceum_morskie@wp.pl lub lm50@liceummorskie.com . Prosimy nie dokonywać wpłat na konto  bez wcześniejszego emailowego zgłoszenia. Wszystko po to aby uniknąć niepotrzebnego zamieszania już teraz czy też przy rejestracji na Wałach.

2 komentarze do “Uwaga – spóźnialscy!”

  1. Mam pytanie, czy jeszcze można dopisać do listy uczestników zjazdu , dwóch kolegów Zbyszek Nowak rocznik 1977 i Zbigniew Pietrzyk ,,Główka ” , on jako zaprzyjaźniony . Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź.👍⚓

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.