Przejdź do treści

Ostatni Komendant – zdjęcie

Drodzy Koledzy,

mamy bardzo mało zdjęć z ostatnim Komendantem Szkoły Of.Mech. I klasy Jerzym Winkelem (jeśli prawidłową odmianą jest „Winklem” to proszę mnie poprawić). Tak naprawdę to mamy tylko 1 słabej jakości fotkę (przy stole wraz z Dyr.Maksiem) podczas wręczania świadectw uczniom ostatniego rocznika w Policach. Ponieważ chcemy wyeksponować zdjęcia wszystkich Komendantów podczas eventu w Starej Rzeźni, mamy prośbę Abyście poszukali w swoich „archiwach” i znaleźli coś z Panem J.Winkelem w kadrze ( w posiadanie portretowego zdjęcia nie uwierzę…jak nie zobaczę… 🙂 ) i przysłali do nas emailowo.

Z góry dzięki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.