Przejdź do treści

Mundury

Drodzy Koledzy,
mamy do Was ogromną prośbę. 25% potwierdzonych uczestników Zjazdu to Kapitanowie i Chiefowie mechanicy/oficerowie. Chcemy żebyście przyszli na czas rejestracji  i uroczystości przy maszcie w mundurach…Czy to galowych, czy tylko wyjściowych/służbowych. Prosimy o to aby podkreślić morski charakter Szkoły, której 50-tą rocznicę powstania właśnie obchodzimy. To ważne… Liczymy na Wasz pozytywny odbiór i oddźwięk podobnie jak to miało miejsce na Zjeździe 2003 kiedy grono wysokich oficerów nie było jeszcze tak liczne :).  Zapewniamy możliwość przebrania się na pokładach statków przed wyruszeniem w rejs i przyjęciem w Starej Rzeźni. Tam też (na statkach) bedzie można zabezpieczyć mundur do odbioru dnia następnego.

2 komentarze do “Mundury”

 1. Czapka w/g regulaminu w okresie letnim biały pokrowiec

  Czapka w/g regulaminu w okresie letnim (czyli kiedy?) biały pokrowiec.
  Jeżeli już mundury to dobrze było by to jednoznacznie określić.

  Pozdr R Roman

  1. Cześć,
   według regulaminu…:) wróciły wspomnienia z lat Liceum, ucieczki na wyjściówkę w „cywilu” (albo przebieranie się w „cywil” już „na mieście” u znajomych dziewczyn), poszerzanie u dołu nogawek spodni mundurowych (modne wówczas tzw.”dzwony”), ukrywanie długich włosów pod czapką albo czapka na tyle głowy z czupryną wysuniętą z przodu…:), albo np. bez czapki…białe skarpetki, pierwsze tatuaże… 🙂 było trochę tych złamań REG…:) A jak powinno to było idealnie wyglądać postaramy się Byście zobaczyli na Zjeździe…:)
   Co do białych pokrowców na czapki to pewnie już każdy sobie sprawdził, że do końca września (od 15 maja) regulamin mówi o białych. Tylko żeby nie było tak, że brak białego pokrowca powstrzyma Was przed założeniem munduru…no nie, granatowe też są cool……:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.