Przejdź do treści

Harmonogram czasowy Zjazdu 2023

Koledzy,
przedstawiamy harmonogram czasowy Zjazdu 2023 (01 września, piątek)

godz.1100 – rozpoczęcie rejestracji uczestników na Bulwarze Chrobrego (ul.Jana z Kolna) na brzegu Odry naprzeciw fontanny. Obecność obowiązkowa. Tu rozpocznie i zakończy się procedura rejestracji. Tutaj wszyscy otrzymamy identyfikatory bez których niemożliwe będzie wejście do Starej Rzeźni. W przypadkach wyjątkowych (niemożliwości dotarcia na czas) prosimy o wcześniejszy email i desygnowana osoba zajmie się takimi uczestnikami.
Jak pisaliśmy wcześniej niemożliwe będzie wpisanie się na listę uczestników w ostatniej chwili (w dniu Zjazdu). Na 2 statki będziemy mogli wsiąść ZE SWOIMI BLISKIMI/RODZINĄ i przebywać wszyscy razem (także podczas następnego rejsu) aż do momentu wejścia do Starej Rzeźni ok.godz.1500. Podczas rejestracji usłyszymy tez na który za statków wsiąść (aby uniknąć problemów ze statecznością/bezpieczeństwem przy nierównomiernej dyslokacji:)) . Pamiętajcie o naszej prośbie o przybycie w mundurach aby podkreślić charakter naszej Szkoły, której 50- lecie powstania świętujemy. Przypominamy o możliwości przebrania się na statku przed rejsem (lub po) i zmagazynowaniu munduru na burcie do dnia następnego.

godz.1230 – zakończenie rejestracji,  odbijamy statkami z Bulwaru Chrobrego i płyniemy w kierunku masztu s/s kpt.Maciejewicza 

godz.1300 – część oficjalna przy maszcie Tu uczcimy pamięć tych, którzy odeszli na Wieczną Wachtę. Będą przemowy. Będą zdjęcia, w tym to najważniejsze, zbiorowe.

godz.1400 – odbijamy statkami spod masztu, płyniemy w rejs (z rodzinami)


godz.1500 – cumujemy naprzeciw Starej Rzeźni, przechodzimy do St.Rz. ( tam dalszy ciąg imprezy, przypomnienie historii Szkoły, wystawa pamiątek i przyjęcie) . Statki wrócą pod Dworzec Morski więc wszyscy chętni z naszych Bliskich będą mogli wrócić na drugi brzeg Odry (do samochodów?:)

godz.2400 – zakończenie przyjęcia i imprezy

Pozdrawiamy!
KomOrg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.