Przejdź do treści

Mundury LM

Dzisiaj „wygrzebałem” mundury ze strychu…2 szt. uniformów z LM…mają blisko 50 lat… uzyskaliśmy permit od Miejskiego Konserwatora Zabytków na użycie ich podczas Zjazdu….(taki żarcik 🙂 ). 20 lat temu wdziewali je podczas Zjazdu 2003, na naszą prośbę, nasi Synowie… Pamiętam, że kosztowało mnie to dodatkowe 50 pln do tygodniowego kieszonkowego….:) Dzisiaj od rana wietrzę je na tarasie w słońcu… trzeba będzie je później trochę pocerować… 🙂 . Poprasowałem już poprane koszulki, kołnierze i czapkowe pokrowce … zaraz wypoleruję  też złote winkle i kotwiczki…. 1 krawat zmienił troszkę kolor… 🙁 . W tym tygodniu jeszcze będą szukani wysocy „modele” po 1.80 m każdy… I tu prośba: nie „czepiajcie” się 01 września tych modelowych chłopaków (dziewczyn?), że mają za długie włosy albo niekompletny mundur (zaginęły naszywki „Szczecin” na ramieniu). Bądźcie wyrozumiali… 🙂 Nie czepiajcie się też mundurów bo mogą się rozsypać… 🙂

1 komentarz do “Mundury LM”

  1. 👌👏wielki szacunek za to, myślę ze niewielu z nas może się pochwalić takim „wyczynem” ,
    będą miłe chwile i okazja do wspomnien pozdrawiam BJ r.74-78 😊

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.