Przejdź do treści

Catering

Koledzy, słyszymy, że część z Was ma wątpliwości odnośnie zapewnionego cateringu. „Niezręcznie”  nam tu pisać o tak „przyziemnych sprawach” 🙂 ale potwierdzamy, że przyjęcie jest z rodzaju „all inclusive”co obejmuje dania zimne i gorące, a także alkohole (wódka, whisky, wina białe i czerwone, piwo). Wegetarianie także znajdą coś dla siebie. Na burcie statków będzie możliwość napicia się piwa i wina (plus finger food). Co do dyslokacji osób podczas przyjęcia w Starej Rzeźni to siedzieć będziemy rocznikami zaś dla Gości będzie przygotowany osobny stolik. Pozdrawiamy!.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.