Przejdź do treści

Ostatnie przypomnienie

Koledzy,
ostatnie przypomnienie przed Imprezą: spotykamy się wszyscy w piątek 01 września o godz.1100 na Bulwarze Chrobrego nad Odrą naprzeciw fontanny. Po półtoragodzinnej rejestracji o godz. 1230 odpływamy statkami pod maszt s/s Kpt.K.Maciejewicza. Ci z Was, którzy nie będą w stanie zdążyć na czas rejestracji proszeni są o zgłoszenie tego faktu na email lm50@liceummorskie.com . W takich wyjątkowych przypadkach będzie możliwość odbioru identyfikatora przy wejściu do Starej Rzeźni ok. godz.1500.
Dodatkowo Ci z Was, którzy z różnych względów nie mogą wziąć udziału w Zjeździe, mimo wcześniejszego potwierdzonego zapisu, proszeni są także o zgłoszenie nam tego faktu na powyższy email. Z góry dziękujemy za współpracę w tej materii. Ułatwi nam to i skróci  działania rejestracyjne.
Pozdrawiamy, KomOrg

1 komentarz do “Ostatnie przypomnienie”

 1. Powoli milkną w mojej głowie echa Zjazdu na 50-lecie LM.
  Oprawa i program przerósł moje najśmielsze oczekiwania, organizacja profesjonalna w 100 procentach!!!!!!!!! . Naprawdę, ogromne podziękowania dla KOMITETU ORGANIZACYJNEGO za wiele ( zapewne ) nieprzespanych nocy i zabieganych dni , aby wszystko dopiąć na ostatni guzik. Wasz ogromny wysiłek przyniósł radość wszystkim gościom i uczestnikom.
  CHWAŁA WAM ZA TO !!!!!!!!!
  Cóż to będą za wspomnienia 🙂
  Chciałbym również podziękować SPONSOROM, bez ich pomocy obchody miałyby zupełnie inny wymiar.
  No i ostatnie podziękowania :
  – wam drodzy goście za zaszczycenie nas swoją obecnością.
  – wam którzy przybyliście z kraju i z dalekich stron świata, spotkanie tak
  wielu z Was było bezcenne.
  – wam którzy byliście z nami duchem.
  Do następnego spotkania………………
  Roman Wiesiołek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.