Przejdź do treści

Zdjęcia

Koledzy, powoli wygaszamy przedsięwzięcie, które zaowocowało tak niezapomnianym Spotkaniem. Informujemy, że jeszcze w tym tygodniu udostępnimy na naszej stronie liceummorskie.com  wszystkie zdjęcia wykonane podczas Imprezy przez wynajętych fotografów. Film natomiast będzie gotowy za ok. 2 tygodnie.

Pozdrawiamy,

KomOrg

2 komentarze do “Zdjęcia”

 1. Koledzy z „KomOrg” – Wielkie Podziękowania ! W skrócie- Spotkanie i Impreza były pod każdym względem „naj….” !! Użyję tu chyba jedynego odpowiedniego młodzieżowego zwrotu – „Wielki Szacun” dla Was i Waszej pracy!!! Tak zapisaliście się na zawsze na kartach historii Liceum Morskiego w Szczecinie i pamięci jego absolwentów- uczestników Zjazdu. Proszę, podajcie więc pełny skład organizatorów i sponsorów, abyśmy wiedzieli komu mamy personalnie podziękować – bo jest za co ! Wojciech kl. C-82

 2. DZIĘKI!!!!!!
  Będę powracał do tej relacji fotograficznej zapewne nie raz 🙂
  Powoli milkną w mojej głowie echa Zjazdu na 50-lecie LM.
  Oprawa i program przerósł moje najśmielsze oczekiwania, organizacja profesjonalna w 100 procentach!!!!!!!!! . Naprawdę, ogromne podziękowania dla KOMITETU ORGANIZACYJNEGO za wiele ( zapewne ) nieprzespanych nocy i zabieganych dni , aby wszystko dopiąć na ostatni guzik. Wasz ogromny wysiłek przyniósł radość wszystkim gościom i uczestnikom.
  CHWAŁA WAM ZA TO !!!!!!!!!
  Cóż to będą za wspomnienia 🙂
  Chciałbym również podziękować SPONSOROM, bez ich pomocy obchody miałyby zupełnie inny wymiar.
  No i ostatnie podziękowania :
  – wam drodzy goście za zaszczycenie nas swoją obecnością.
  – wam którzy przybyliście z kraju i z dalekich stron świata, spotkanie tak
  wielu z Was było bezcenne.
  – wam którzy byliście z nami duchem.
  Do następnego spotkania………………

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.