Strona istnieje od:
12.10.2002

Osoby poproszone o honorowy patronat nad zjazdem
/30.01.2003/
W dniu 26.01.2003 r. zebrał się komitet organizacyjny zjazdu i postanowiono zaprosić do patronatu nad zjazdem absolwentów Liceum następujące osoby:
1. Kpt. ż.w. Andrzej Huza
2. Stanisław Wziątek, Wojewoda Zachodniopomorski
3. Marian Jurczyk, Prezydent Miasta Szczecina
4. Zygmunt Meyer, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego
5. Karol Osowski, Przewodniczący Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego
6. J.M. Rektor Wyższej Szkoły Morskiej prof.dr hab.inż. Bolesław Kuźniewski
7. Paweł Brzezicki, Dyrektor Naczelny Polskiej Żeglugi Morskiej
8. Kpt. ż.w. Piotr Nowakowski - Dyrektor Urzędu Morskiego w Szczecinie
9. Prof. dr hab. Aleksander Walczak, Kapitan Żeglugi Wielkiej
10. Kpt. ż.w. Zbigniew Bargielski
11. Kpt. ż.w. Jan Prüffer
12. Pan mgr Maksymilian Dunst
13. Kpt. ż.w. Tadeusz Kurek
14. Pan Stanisław Malec
15. Pan Stanisław Miśkiewicz
16. Michał Czerepaniak, Konsul Honorowy Cypru
17. Ryszard Karger, Konsul Honorowy Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej
18. Jerzy Sawka, Redaktor Naczelny "Gazety Wyborczej" w Szczecinie
19. Krzysztof Matlak, Dyrektor Oddziału Telewizji Polskiej w Szczecinie
20. Pan Dariusz Żelasko
21. Pani Kinga Brandys
22. Pani Krystyna Pohl
23. Mgr Bogdan Kowalski

Status SALMSiP
/29.11.2002/
Zamieszczamy statut Stowarzyszenia Absolwentów Liceum Morskiego w Szczecinie i Policach.
Można go obejrzeć tutaj lub w formacie *.DOC tutaj.

Zgłoszenia do udziału w zjeździe
/25.11.2002/
Zjazd absolwentów Liceum Morskiego odbędzie się 28. czerwca 2003 r. Chętni do wzięcia udziału w zjeździe proszeni są o wypełnienie zgłoszenia i przesłanie go pod podany adres. Zgłoszenie w formacie *.DOC można pobrać tutaj.
Konto, na które należy wpłacać pieniądze na poczet organizacji zjazdu oraz termin wpłat są również podane na zgłoszeniu.
Kontakt do potwierdzenia i w sprawach organizacyjnych:
Agata Paciejewska-Strzelska
Agencja Reklamowa BONO
ul. Jagiellońska 93/1

Zjazd absolwentów
/18.11.2002/
Wstępnie zjazd absolwentów Liceum Morskiego planowany jest na dzień obchodów Dni Morza w Szczecinie - 28. czerwca 2003 r. Szczegóły (harmonogram przebiegu, opłaty, konto bankowe itd.) podamy wkrótce.

Rejestracja SALMSiP
/18.11.2002/
W tym tygodniu planowane jest złożenie wszelkich dokumentów niezbędnych do rejestracji stowarzyszenia w Urzędzie Wojewódzkim w Szczecinie. Przyjmie ono nazwę Stowarzyszenie Absolwentów Liceum Morskiego w Szczecinie i Poliach.

Wspomnienia
/20.10.2002/
Zwracamy się do wszystkich absolwentów z prośbą o nadsyłanie wspomnień, wesołych i ciekawych opisów zdarzeń z czasów istnienia szkoły itp. Ukażą się one na tej stronie, a być może także w książce poświęconej Liceum Morskiemu, która jest obecnie w opracowaniu.
Wspomnienia prosimy przesyłać pod adres pocztowy: ul. Pomorska 58-60, 70-845 Szczecin, lub adresy e-mailowe: kielek01@poczta.onet.pl i liceum_morskie@wp.pl.

Pierwsze spotkanie
/12.10.2002/
W dniu 12.10.2002 r. z inicjatywy byłego długoletniego dyrektora Liceum Morskiego w Szczecinie i Policach, mgr. Maksymiliana Dunsta, w bursie Szkoły Salezjańskiej przy ul. Ku Słońcu w Szczecinie spotkało się kilkunastu absolwentów LM. Rozmawiano o potrzebie powołania stowarzyszenia oraz organizacji w 2003 r. zjazdu absolwentów z okazji 30-lecia utworzenia szkoły.
Treść uchwały zebrania założycielskiego dostępna jest tutaj.
Zdjęcia z pierwszego spotkania:

poprzednie  Strony: 1 2 3